Sidebar

Kviečiame prisijungti prie Vilniaus universiteto bibliotekos kolektyvo. Šiuo metu Bendrųjų reikalų ir veiklos analizės skyriuje ieškome administratoriaus (-ės).

Darbas:

• Preliminari darbo pradžia – birželio antra pusė
  • Sutartis – terminuota 2 metams

Darbo pobūdis:

• Raštų, norminių, organizacinių dokumentų projektų, personalo administravimo dokumentų rengimas, derinimas, įforminimas
  • Bibliotekos biuro veiklos organizavimas: telefoninių skambučių administravimas, užklausų vykdymas ir peradresavimas, korespondencijos tvarkymas, vadovų darbotvarkės planavimas, posėdžių, susirinkimų organizavimas, asistavimas jų metu, svečių priėmimas.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį išsilavinimą
  • Anglų kalbą mokate ne žemesniu nei B1 lygiu
  • Gebate dirbti Microsoft Office paketo programomis
  • Žinote bendrąsias raštvedybos taisykles
  • Gebate greitai mokytis ir orientuotis įvairiose situacijose
  • Turite puikius bendravimo įgūdžius
  • Gebate laikytis konfidencialumo
  • Esate atsakingas, organizuotas, kruopštus, komunikabilus, atviras naujovėms

Siūlome:

• Iššūkių kupiną, įdomų, kūrybingą bei atsakingą darbą
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei tobulinti profesinę kompetenciją
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką
  • Darbą draugiškame kolektyve

Gyvenimo aprašymą, trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki 2018-06-07. Laiško pavadinimas „Administratorius“.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. (8 5) 268 7133.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.