Nacionalinė bibliotekų savaitė balandžio 23–29 dienomis jau 19-tą kartą skatins atkreipti dėmesį į bibliotekas: ateiti, sužinoti, išmokti, atrasti. Būtent toks šiemet ir Nacionalinės bibliotekų savaitės šūkis: „Ateik – sužinok ir išmok“.

Vilniaus universiteto biblioteka, prisijungdama prie Nacionalinės bibliotekų savaitės renginių, organizuoja 2 atvirus seminarus, skirtus supažindinti su mokslo informacijos tvarkymo programa „Mendeley“ bei praktiškai išbandyti programos funkcijas.

BibliotekuSavaite2019

Kodėl verta dalyvauti?

Seminarų metu:

• Sužinosite kas yra „Mendeley“ ir kam ji skirta;
  • Išmoksite skirtingais būdais išsaugoti informacijos šaltinius;
  • Kursite citavimo nuorodas ir sudarysime literatūros sąrašus;
  • Sužinosite apie papildomas programos funkcijas.

Kada?

Norėdami dalyvauti seminare, galite rinktis vieną iš dviejų datų:

• Balandžio 25 d. Pradžia 17 val.
  • Balandžio 29 d. Pradžia 18 val.

Seminaro trukmė – apie 1 val.

Kur?

Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5), seminarų kambaryje A310.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija.
Norėdami užsiregistruoti, spauskite čia

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: