Šiuo metu VUB vartotojai turi galimybę susipažinti su testuojamomis medicinos srities duomenų bazėmis "MedicinesComplete" ir "JBI resources", bei įvairias mokslo sritis apimačiu ProQuest duomenų bazių paketu.

JBI resources- Joanna Briggs Institute (JBI) leidžiamas  viso teksto žurnalas + unikali duomenų bazė, kurios turinį sudaro įrodymais pagrįstos medicininės praktikos informacijos šaltiniai.

Prieiga suteikta iki 2019 gegužės 15 d.

MedicinesComplete
farmacijos srities duomenų bazė.

Prieiga suteikita iki 2019 gegužės 14 d.

ProQuest
duomenų bazės:

Academic Video Onlinečia rasite daugiau nei 62,000 pavadinimų video įrašų įvairiomis temomis, tokiomis kaip antropologija, verslas, medicina, istorija, menas ir kt.

Digital National Security Archivedokumentų rinkinys atspindintis JAV užsienio politiką nuo 1945 m.

Ebook Centralviso teksto elektroninės knygos įvairia tematika.

ProQuest Central platforma, talpinanti 40-ies viso teksto duomenų bazių kolekciją įvairia tematika.

ProQuest Dissertations & Theses Global-  disertacijų kolekcija nuo 1743 metų iki šių dienų.

ProQuest Historical Newspapers: International Collection1791-2016 m. išleistų laikraščių kolekcija.

ProQuest Historical Newspapers: U.S. Major Dailies- 1849 - 2014 m. laikraščių archyvas.

Prieiga prie ProQuest duomenų bazių suteikta iki 2019 birželio 14 d.

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Daugiau informacijos rasite čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.