Renginio pradžia: 2019 m. gegužės 7 d., 14 val.

Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, VIP salė (V aukštas)

Nacionalinės bibliografijos rengėjai telkia žinias apie Lietuvos ir lietuvių spaudos gyvavimo rezultatus, rengia bibliografijos priemones ir bibliografinių duomenų bankus. Spauda – viena iš pagrindinių visuomenės veiklos saviraiškos formų ir gyvenimo atspindžių, jos atvertis tyrėjui ir kiekvienam besidominčiam technologinės kaitos kontekste sukuria naujas bibliografinės informacijos vartojimo patirtis. Nacionalinės bibliografinės informacijos vartotojo ir rengėjo ryšio užtikrinimas, lūkesčių ir galimybių įvertinimas, rezultatų reprezentavimas ir sklaida yra esminiai šios diskusijos klausimai. Renginyje taip pat bus pristatyti nacionalinės bibliografijos „Lietuvos bibliografija. Serija C, Lietuviškų periodinių leidinių publikacijos“ nauji leidiniai.

Diskusiją veda: dr. Nijolė Bliūdžiuvienė

Dalyvauja: dr. Rima Cicėnienė,  doc. dr. Aurelijus Gieda, prof. dr. Renaldas Gudauskas, prof. dr. Remigijus Misiūnas, dr. Tomas Petreikis, dr. Viktorija Šeina-Vasiliauskienė, Zita Tiukšienė, dr. Vilma Žaltauskaitė

Rengėjai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilniaus universiteto biblioteka, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka

Partneris: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas