Kviečiame prisijungti prie Vilniaus universiteto bibliotekos kolektyvo. Šiuo metu terminuotam (iki 2 metų) laikotarpiui, Skaitmeninės bibliotekos skyriuje, ieškome programuotojo(-s).

Darbo apimtis: 0,75 etato

Pagrindinė darbo užduotis – atlikti analizę bei pritaikyti skaitmeninių išteklių valdymo sistemos sprendimą Vilniaus universiteto elektroniniam archyvui sukurti.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite gerus PHP ir MySQL įgūdžius
  • Turite bazinius HTML ir CSS įgūdžius
  • Gebate analizuoti ir spręsti su darbu susietas užduotis, gebate dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Gebate efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą
  • Mokate anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu
  • Turite aukštąjį universitetinį arba aukštesnįjį išsilavinimą (arba jo siekiate) informacijos mokslų ar informacinių technologijų srityje
  • Esate atsakingas, kruopštus, atviras naujovėms, pokyčiams, turite puikius bendravimo įgūdžius

Pranašumas:

• Linux serverių administravimo žinios

Mes Jums siūlome:

• Asmeninio tobulėjimo galimybę
  • Draugišką ir motyvuojantį kolektyvą

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki birželio 7 d. Laiško pavadinimas – „Programuotojas(-a)“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Gabrielė Kotryna Dargužytė, tel. nr. (8 5) 268 7133.  Konfidencialumą garantuojame.