Sidebar

Paroda veikia VU bibliotekos Galerijoje (III a., Universiteto g. 3) iki birželio 17 d.

20180910 185046

Apie mane

Aš esu Viktorija Galvosaitė, mokausi Vilniaus „Minties“ gimnazijoje ir šiuo metu man 15 metų. Pradėjau piešti dar vaikystėje; kaip ir kiti vaikai, nelankau jokių ypatingų būrelių, nei dailės mokyklų, taigi esu savamokslė.

Didelių laimėjimų neturiu, keli diplomai iš darželio ir tiek, bet nereiškia, kad nieko nedarau. Kiekvieną minutę privalau daryti kažką naujo, turiu daugiau kitų hobių, kaip fotografija, filmavimas, skaitymas bei visada esu „įklimpus“ į visokiausius mokyklos projektus. Aišku piešiu ir tapau. Manau jeigu turi laiko ir rankas, turėtum tai išnaudoti.

Kalbant apie kūrybą, tapydama dažnai improvizuoju. Taip atrodo patogiausia. Aišku, kiekvienam žmogui improvizacija reiškia vis kitą dalyką. Man tai pasikliovimas galvoje esančia idėja arba kokia paslėpta mintimi ir leidimas savo rankelėms kibti į darbą. Dedu teptuką į dažus ir mosikuoju jį aplinkui, kol gaunu kažką panašaus į tai, ką turėjau galvoje. Būtent taip viską sugebėjau padaryti.

Man patinka apžiūrinėti visokias vietoves, aptikti keistus pasaulio kampelius ir tiesiog keliauti, bet dažnai nėra galimybės išeiti į naują aplinką ir pažvelgti į pasaulį kitomis akimis. Kai 2017 pradėjau tapyti, tapymas buvo lyg atsispyrimas nuo kasdieninės rutinos, vaizduotės pasitelkimas. Kadangi miškai yra toks paslaptingas dalykas, nusprendžiau pateikti vaizdų iš kito žmogaus nepasibaigiančios kelionės miško taku.

Naujieną pateikė S. Misiūnienė

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos