Sidebar

Informuojame, kad nuo birželio 25 d. keičiasi VU bibliotekos informacijos paslaugų teikimo laikas.

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC):

  • birželio 25 d. – rugpjūčio 24 d. bibliotekos darbuotojas Informacijos stale dirbs nuo 8 val. ryto iki 21 val. vakaro;
  • naktį, nuo 21 iki 8 val. ryto, vartotojams bus atviras tik B korpusas (Laisvalaikio, Fizinių mokslų, Technologijos mokslų ir Gyvybės mokslų skaityklos). Šiuo paros metu, A korpusas (Komunikacijos, Teisės, Ekonomikos ir Verslo skaityklos) bus uždarytas;
  • jei planuojate mokytis po 21 val. ir naudotis leidiniais iš A korpuso skaityklų, pasiimkite juos iki 21 val. arba iš anksto kreipkitės į skaityklų darbuotojus dėl leidinių užsakymo į B korpuso skaityklas.
  • Vadovėlių fondas vasaros atostogų metu nedirbs. Primename, kad visus leidinius esančius Vadovėlių fonde, galite rasti ir skaityklose.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu

Centrinė biblioteka:

  • birželio 25 d.– rugpjūčio 23 d. biblioteka dirbs pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 val. ryto iki 17 val. vakaro;
  • vasaros atostogų metu dirbs tik šios Vilniaus universiteto Centrinės bibliotekos skaityklos: Česlavo Milošo, Filologijos, Istorijos šaltinių, Periodikos, Lituanistikos, Baltoji salė, Profesorių, Rankraščių bei Retų spaudinių.

Plačiau apie Vilniaus universiteto bibliotekos darbo laiko pakeitimus:

https://biblioteka.vu.lt/apie/darbo-laikas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos