Iki 2019 m. gruodžio 31 d. VU bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie naujų EBSCO duomenų bazių:

Academic Search Ultimate - įvairių mokslo sričių viso teksto žurnalai (daugiau informacijos);
Business Source Ultimate - ekonomikos srities viso teksto moksliniai žurnalai ir kiti ištekliai (daugiau informacijos).

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų bazėmis naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.
Jei norite duomenų bazėmis naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Informaciją pateikė Rūta Sarmolotovienė