Iki 2019 m. gruodžio 31 d. VU bendruomenės nariams suteikiama laikinoji prieiga prie dviejų Amerikos kardiologijos koledžo leidžiamų recenzuojamų žurnalų, kuriuos rasite ScienceDirect platformoje.

JACC: Cardiovascular Interventions K6BsU6db 400x400- intervencinės kadiologijos srities žurnalas;
Journal of the American College of Cardiology - žurnalas, aprėpiantis visus širdies ir kraujagyslių ligų aspektus.

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga. Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.