Informuojame, kad sausio 6 - 18 d. VU Centrinėje bibliotekoje (Universiteto g. 3) bus atliekami pagrindinės laiptinės remonto darbai. Jų metu darbuotojai ir vartotojai į biblioteką patekti galės pro VU Observatorijos ir Spaustuvės kiemelius.

spaustuves kiemas2 copyAtkreipiame dėmesį, kad, remonto dienomis, įprastu keliu pro informacijos stalą bus galima patekti tik į Č. Milošo, Rankraščių, Retų ir Filologijos skaityklas.

Detalesnė logistikos informacija ir pasikeitimai bus pateikiami informacinėse nuorodose.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.