Pradžia: 2022-04-25 19:00
Pabaiga: 2022-05-16 23:00

Šių metų balandžio 25 d., pirmadienį, 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos galerijoje (Universiteto g. 3, III a.) vyks Kyjivo menų ir dizaino kolegijos studentų darbų parodos „Buvome. Esame. Būsime. Taip, kaip ir Ukraina!” atidarymas.

Šioje parodoje pristatomi meno darbai yra meninė emocinio šoko (sielvarto, pykčio, siaubo, vilties), patirto Kyjivo profesinės menų ir dizaino kolegijos paauglių studentų, išraiška. Kurį laiką studentai galvojo, kad šie kūriniai netinkami eksponavimui, tačiau juk tikras menininkas turi kurti. Studentai piešė šiuos paveikslus slėpdamiesi rūsiuose nuo bombų ir apšaudymų, gyvendami rusų okupuotuose miestuose ir kaimuose, išvežami iš pavojingų vietų autobusais ar jau gyvendami užsienyje. Daugiau skaitykite čia.

Paroda Vilniaus universiteto bibliotekos galerijoje veiks iki 2022 m. iki gegužės 16 d.