Pradžia: 2022-10-24 11:00
Pabaiga: 2022-10-28 19:00

Vilniaus universiteto bibliotekoje kasmet tradiciškai spalio mėnesio pabaigoje švenčiama Tarptautinė atvirosios prieigos savaitė. Šių metų savaitė vyks spalio 24–30 d. tema „Atvirumas klimato teisingumui“. Kviečiame dalyvauti jai skirtuose renginiuose.

Trečiadienį, spalio 26 d., Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje:

• 13.30 val. EODOPEN projekto pristatymas;
  • 14.00 val. Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros docento dr. Justo Kažio paskaita „Mes visi tai žinome: perteklinės klimato kaitos informacijos pinklėse“. Registracija >>

Ketvirtadienį, spalio 27 d., bus pristatytas naujas „Mokslo atviruko“ numeris (VU bibliotekos interneto svetainės skiltyje Mokslo atvirukas). Jame rasite naudingos informacijos apie žaliąjį atvirosios prieigos kelią – mokslo publikacijų saviarchyvavimą, prisiminsite Vilniaus universiteto autoriams galiojančias straipsnio apdorojimo mokesčių (APC) nuolaidas, sužinosite apie 5 ambicingas Europos Sąjungos misijas ir atviruosius duomenis kaip įrankį kovoje su klimato kaita.

Penktadienį, spalio 28 d., 13.30 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyks stalo žaidimas „Leidybos spąstai“! Žaidimas suteiks žinių, kaip nepapulti į grobuoniškų leidėjų spąstus rašant straipsnius ir kaip apsaugoti kolegas. Susitiksimas prie Informacijos stalo I a. Registracija >>

Daugiau apie Atvirosios prieigos savaitės renginius skaitykite čia>>