Sidebar

Pradžia: 2019-04-26 16:00
Pabaiga: 2019-05-17 18:00

Vilniaus universiteto biblioteka, VU Komunikacijos fakultetas, Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyrius maloniai kviečia Jus į parodos „Mažosios Lietuvos ikonografija“ pristatymą 2019 m. balandžio 26 d. 16 val. VU bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3).

Tolminkiemis 5 300Paroda parengta iš Vilniaus universiteto profesoriaus akademiko Domo Kauno ikonografijos rinkinio ir skirta jo 70-mečio sukaktuvėms pažymėti.

Parodą pristatys rinkinio sudarytojas.

Paroda veikia VU bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3) iki gegužės 17 d. Daugiau informacijos