Vilniaus universiteto biblioteka prisijungė prie tarptautinio projekto EODOPEN (eBooks-On-Demand-Network Opening Publications for European Netizens), kurio tikslas – suskaitmeninti ir Europos internautams atverti 15 tūkst. XX–XXI a. dokumentų bei literatūros kūrinių. VU biblioteka 2020 m. siekia suskaitmeninti 250 dokumentų ir literatūros kūrinių, aktualių universiteto bendruomenei ir plačiajai Lietuvos visuomenei. Tam, kad juos atrinktume, mums svarbi Jūsų nuomonė.

Projekto pradžios etape siūlome rinktis iš gausių Vilniaus universiteto leistų leidinių arba nurodyti dominančią temą, kuria, Jūsų manymu, trūksta elektroninėje erdvėje prieinamų leidinių.

Savo pasiūlymą galite pateikti užpildydami trumpą pasiūlymo skaitmeninti formą.

Detalesnę informaciją apie projektą rasite čia.

Atverkime paslėptas žinias!

eodopen logo white