Informuojame, kad, remiantis LR Vyriausybės sprendimu dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų siekiant stabdyti COVID-19 plitimą, keičiasi Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugų teikimo tvarka.

Biblioteka paslaugas teikia nuotoliniu būdu:

Jeigu kada nors dirbote bibliotekoje esančiais kompiuteriais ir jūsų VU vartotojo profilyje liko svarbių dokumentų, nesijaudinkite. Norint pasiekti šiuos dokumentus nebūtina fiziškai atvykti į biblioteką – tai padaryti galite būdami namuose. Daugiau ->

• Bibliotekoje bus teikiamos tik leidinių išdavimo ir priėmimo paslaugos VU bendruomenės nariams. Šios paslaugos teikiamos nekontaktiniu būdu.

VU bendruomenės nariams taip pat suteikiama galimybė užsakyti leidinio dalies skaitmeninę kopiją. Daugiau ->

Leidiniai išduodami tik pagal išankstinį užsakymą:

• Centrinėje bibliotekoje ir MKIC: I–V nuo 9 iki 20 val.
  • Fakultetų ir centrų skaityklose: I–V čia nurodytu laiku.
  • Šiaulių akademijos informacijos centre čia nurodytu laiku.

Norėdami užsisakyti leidinius:

Užsakymų vykdymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Informacija apie užsakymo vykdymą bus atsiųsta el. paštu, ją taip pat galima pasitikrinti virtualios bibliotekos paskyroje.

Svarbu: laiškas apie įvykdytus užsakymus bus siunčiamas į VU suteiktą el. pašto dėžutę.

• Knygas pasiimti galima iš spintelių prie CB ir MKIC informacijos stalų, fakultetų skaityklose.
  • Knygos laikomos tris dienas po pranešimo apie įvykdytą užsakymą.

Kilus klausimams, prašome kreiptis .

Leidinių grąžinimas:

Leidinius grąžinti galite tik tame bibliotekos padalinyje, iš kurio jie buvo paimti, naudojantis savitarnos įrenginiais arba tam skirtose vietose.

• Centrinėje bibliotekoje ir MKIC: I–V nuo 9 iki 20 val.
  • Fakultetų ir centrų skaityklose: I–V čia nurodytu laiku.
  • Šiaulių akademijos informacijos centre čia nurodytu laiku.

Jei esate išvykę, knygas galėsite grąžinti pasibaigus karantinui. Karantino metu delspinigiai neskaičiuojami.
Kilus papildomiems klausimams dėl atsiskaitymo, studentus kviečiame kreiptis į savo padalinio dalyko bibliotekininką.

! Kviečiame naudotis VU bibliotekos el. ištekliais! Prireikus pagalbos, kreipkitės į savo fakulteto dalyko bibliotekininką.

SVARBU!

• Atvykus pasiimti arba grąžinti leidinius, būtina laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp savęs ir kitų bibliotekos lankytojų.
  • Bibliotekos patalpose būtina visada dėvėti apsaugines veido kaukes.
  • Bibliotekoje, greta knygų pasiėmimo ir grąžinimo punktų, rasite rankų dezinfekavimo stoteles. Prašome dezinfekuotis rankas atvykus į biblioteką.
  • Bibliotekoje būtina laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  • Į biblioteką atvykti draudžiama, jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Atnaujinta 2021-02-04