Sidebar

Pradžia: 2022-05-26 16:00
Pabaiga: 2022-05-26 17:30

Š.m. gegužės 26 d. (ketvirtadienį) 16 val. MKIC konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5) bendradarbiaujant su Italijos Ambasada Vilniuje, organizuojama nemokama filmo „Mėlyna kaip apelsinas žemė" (angl. "The Earth Is Blue as an Orange") peržiūra.

Žymiajame „Sundance“ JAV kino festivalyje už geriausią režisūrą apdovanotas dokumentinis filmas atskleidžia fronto linijoje Donbase, Ukrainoje, gyvenančios šeimos kasdienybę. Kol išorinį pasaulį kausto bombų garsai ir chaosas, vieniša mama Ana ir jos keturi vaikai karo zonoje sugeba išsaugoti savo namus – juose ramu kaip rojuje, pilna gyvybės ir šviesos. Aistra kinui, užvaldžiusi visus šeimos narius, įkvepia juos filmuoti, montuoti ir pristatyti filmą, įkvėptą jų pačių gyvenimo karo metu. Anai ir vaikams traumos transformavimas į kūrybą yra vienintelis būdas išlikti žmonėmis. Daugybės tarptautinių apdovanojimų sulaukusį filmą prodiusavo žinoma Lietuvos kino režisierė Giedrė Žickytė („Šuolis“) ir jos įkurta studija „Moonmakers“.

Filmas ukrainiečių, rusų kalbomis su angliškais subtitrais.

Pradžia: 2022-04-25 16:00
Pabaiga: 2022-05-16 20:00

Šių metų balandžio 25 d., pirmadienį, 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos galerijoje (Universiteto g. 3, III a.) vyks Kyjivo menų ir dizaino kolegijos studentų darbų parodos „Buvome. Esame. Būsime. Taip, kaip ir Ukraina!” atidarymas. 

Šioje parodoje pristatomi meno darbai yra meninė emocinio šoko (sielvarto, pykčio, siaubo, vilties), patirto Kyjivo profesinės menų ir dizaino kolegijos paauglių studentų, išraiška. Kurį laiką studentai galvojo, kad šie kūriniai netinkami eksponavimui, tačiau juk tikras menininkas turi kurti. Studentai piešė šiuos paveikslus slėpdamiesi rūsiuose nuo bombų ir apšaudymų, gyvendami rusų okupuotuose miestuose ir kaimuose, išvežami iš pavojingų vietų autobusais ar jau gyvendami užsienyje. Daugiau skaitykite čia.

Paroda Vilniaus universiteto bibliotekos galerijoje veiks iki 2022 m. iki gegužės 16 d.

 

Pradžia: 2022-04-19 09:00
Pabaiga: 2022-08-30 20:00

VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) veikia paroda, kurioje pristatomos Lietuvos paveldo vertybės, įtrauktos į UNESCO sąrašus ir registrus.

Lietuva turi 11 vertybių, esančių skirtinguose UNESCO tarptautiniuose sąrašuose, kurių unikalios ir išskirtinės savybės turtina viso pasaulio kultūros ir paveldo lobyną. Visas šias vertybes (Vilniaus istorinį centrą, Kuršių neriją, Kernavę, Struvės geodezinį lanką, Sutartines, Baltijos valstybių dainų ir šokių šventes, Kryždirbystę, Baltijos kelio dokumentus, Radvilų archyvus, Liublino unijos akto dokumentus, Žuvinto biosferos rezervatą) vienija ypatingas žmonių bendradarbiavimas, kultūros bei gamtos sambūvis, aktualus visais laikais.

Materialųjį, nematerialųjį bei dokumentinį paveldą pristatantys parodos stendai supažindina su visomis į UNESCO sąrašus ir registrus (UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, „Žmogus ir biosfera“ biosferos rezervatų tinklą, Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, tarptautinį registrą „Pasaulio atmintis”) įrašytomis Lietuvos paveldo vietovėmis, tradicijomis bei dokumentais. Ekspozicija taip pat išsiplečia į virtualią erdvę – įsidiegus mobiliąją programėlę, lankytojai kviečiami „pabendrauti“ su vertybėms neabejingais žaismingais personažais. Daugiau apie parodą skaitykite čia.

Pradžia: 2022-04-01 09:00
Pabaiga: 2022-05-15 20:00

VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (I aukštas, Universiteto g. 3.) iki gegužės 15 d. veikia paroda „Knygos menas". Joje lankytojai kviečiami susipažinti su nepaprasta puošyba ir įspūdingomis iliustracijomis išskiskiriančiais VU bibliotekos kultūros paveldo dokumentais. 

Paroda taip pat pateikiama ir virtualioje erdvėje: Knygos menas

Parodos aprašymą rasite čia

Pradžia: 2022-04-01 00:00
Pabaiga: 2022-05-31 00:00

Pradžia: 2022-04-01 09:00
Pabaiga: 2022-04-01 17:00

Balandžio 1 dieną, minint Vilniaus universiteto (VU) 443-ąjį gimtadienį, VU biblioteka savo bendruomenę, miesto gyventojus ir svečius kvies į šiai sukakčiai paminėti skirtus renginius. Naujai restauruotoje P. Smuglevičiaus salėje tradiciškai bus eksponuojama pirmoji lietuviška spausdinta knyga, o kitoje istorinėje J. Lelevelio salėje bus galima išvysti pirmųjų Universiteto auklėtinių – jėzuitų ir kitų čia studijavusių studentų – XVI–XVIII a. disertacijų parodą. Susipažinti su šiais mokslo darbais lankytojai galės ir VU bibliotekos darbuotojų rengiamuose pristatymuose.

Disertacijų paroda veiks ir ją savarankiškai pamatyti galima bus nuo 9 iki 17 val. J. Lelevelio salėje (Universiteto g. 3, III a.). Disertacijų pristatymai: 12 val. ir 15.30 val. Registracija nereikalinga. Daugiau apie renginį skaitykite čia. 

Pradžia: 2022-04-01 10:00
Pabaiga: 2022-04-01 19:00

Balandžio 1 dieną, minint Vilniaus universiteto (VU) 443-ąjį gimtadienį, VU biblioteka savo bendruomenę, miesto gyventojus ir svečius kvies į šiai sukakčiai paminėti skirtus renginius. Naujai restauruotoje P. Smuglevičiaus salėje tradiciškai bus eksponuojama pirmoji lietuviška spausdinta knyga – M. Mažvydo „Katekizmas“, o kitoje istorinėje J. Lelevelio salėje bus galima išvysti pirmųjų Universiteto auklėtinių – jėzuitų ir kitų čia studijavusių studentų – XVI–XVIII a. disertacijų parodą. 

M. Mažvydo „Katekizmas“ (visas pavadinimas „Katekizmuso prasti žodžiai, mokslas skaitymo rašto ir giesmės, dėl krikščionybės bei dėl bernelių jaunų naujai suguldytos“) – tai 1547 m. Karaliaučiuje išspausdinta pirmoji lietuviška knyga. Jos atsiradimas pradėjo naują etapą lietuvių kalbos istorijoje – ėmė kurtis ir plėtotis lietuvių literatūrinė kalba, reikšminga lietuvių tautos kultūrinio gyvenimo priemonė.

Manoma, kad šios knygos tiražas siekė 300 egzempliorių, tačiau pasaulyje yra žinomi tik du šios knygos vienetai. Vienas jų saugomas Vilniaus, kitas – Torunės (Lenkija) universitetų bibliotekose. Lietuvoje turimas egzempliorius įsigytas mainais iš Odesos (Ukraina) M. Gorkio mokslinės bibliotekos. Ją atgauti padėjo tuometinis VU bibliotekos direktorius Levas Vladimirovas, iniciavęs ir į Lietuvą sugrąžinęs net 18 tūkst. knygų ir muziejinių vertybių, prarastų XIX a. po VU uždarymo. Šiais metais, minint 110-ąsias šio knygotyrininko  ir bibliotekininko gimimo metines, J. Smuglevičiaus salėje kartu su „Katekizmu“ bus eksponuojama ir dalis kitų į Lietuvą iš tuometės Sovietų Sąjungos miestų sugrąžintų knygų.

M. Mažvydo „Katekizmas“ bus eksponuojamos balandžio 1 d. nuo 10 iki 19 val. VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.).

Pradžia: 2022-03-14 00:00
Pabaiga: 2022-04-26 00:00

VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a., Universiteto g. 3) veikia Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Dizaino fakulteto grafinio dizaino programos studentų paroda „Tipopoezija“. 

Tipografikos paskaitų metu studentai susipažįsta su tipografikos meno subtilybėmis. Tai ir teksto su vaizdu derinimo būdai, šrifto parinkimo ir pritaikymo dėsniai, kūrybiškumo lavinimo pratimai. Viena iš kūrybinių užduočių yra pagal pasirinktą tekstą sukurti knygelę – armonikėlę, kurioje vien tipografinėmis priemonėmis reikia kūrybiškai perteikti pasirinkto teksto pagrindinę idėją, nuotaiką.

Parodą pamatyti galima iki balandžio 26 d. 

Pradžia: 2022-03-08 16:20
Pabaiga: 2022-04-08 20:00

VU Komunikacijos fakultetas kovo 8 d., 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5) atidaro parodą „Gydant sielos žaizdas“.

Ekspozicijoje atskleidžiamos skaudžios patirtys ir dilemos, su kuriomis susidūrė mergaitės, merginos ir jaunos moterys, siekusios išgyventi žiauriomis II pasaulinio karo ir Holokausto sąlygomis. Paroda VU bibliotekoje veiks iki 2022 m. balandžio 8 d.

Plačiau skaitykite čia.

 

 

Pradžia: 2022-02-07 08:00
Pabaiga: 2022-03-07 20:00

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) – viena ryškiausių socialinių mokslų įstaigų regione. Institutas ugdo kūrybišką, inovatyvią, kritiškai mąstančią jaunąją kartą – universalaus išsilavinimo, plataus akiračio, smalsų, vertybiškai orientuotą ir visuomeniškai aktyvų jaunimą.

Įsteigtas 1992 m., vos atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę, tuometinis Tarptautinių santykių institutas vienas pirmųjų Baltijos šalyse ėmė plėtoti politikos mokslus ir netrukus tapo itin aktyviu akademinio ir visuomeninio regiono gyvenimo dalyviu. Daugiau skaitykite čia.

Paroda veikia VU bibliotekos Baltojoje salėje (IV a., Universiteto g. 3) iki 2022 m. kovo 7 d.

Pradžia: 2022-03-10 11:00
Pabaiga: 2022-03-10 11:00

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Mokslinės informacijos paieška gamtos ir technologijos mokslų rašto darbui 

Mokslinės informacijos paieška socialinių, humanitarinių mokslų rašto darbui

Mokslinės informacijos paieška medicinos ir sveikatos mokslų studentams

Mokymų metu įgysite žinių informacijos paieškos strategijos, užklausos formulavimo ir reikšminių žodžių pasirinkimo klausimais, susipažinsite su bibliotekos prenumeruojamomis patikimos, recenzuotos mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei  kitomis jūsų mokslo sričiai aktualiomis paieškos sistemomis. Be viso to išmoksite įvertinti ir atsirinkti jūsų darbui tinkamiausius mokslinius šaltinius. 

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu  arba telefonu (8 5) 268 7130.

Pradžia: 2022-02-15 15:00
Pabaiga: 2022-02-15 16:30

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Mokslinės informacijos paieška gamtos ir technologijos mokslų rašto darbui 

Mokslinės informacijos paieška socialinių, humanitarinių mokslų rašto darbui

Mokslinės informacijos paieška medicinos ir sveikatos mokslų studentams

Mokymų metu įgysite žinių informacijos paieškos strategijos, užklausos formulavimo ir reikšminių žodžių pasirinkimo klausimais, susipažinsite su bibliotekos prenumeruojamomis patikimos, recenzuotos mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei  kitomis jūsų mokslo sričiai aktualiomis paieškos sistemomis. Be viso to išmoksite įvertinti ir atsirinkti jūsų darbui tinkamiausius mokslinius šaltinius. 

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu  arba telefonu (8 5) 268 7130.

Pradžia: 2022-02-17 15:00
Pabaiga: 2022-02-17 16:30

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Mokslinės informacijos paieška gamtos ir technologijos mokslų rašto darbui 

Mokslinės informacijos paieška socialinių, humanitarinių mokslų rašto darbui

Mokslinės informacijos paieška medicinos ir sveikatos mokslų studentams

Mokymų metu įgysite žinių informacijos paieškos strategijos, užklausos formulavimo ir reikšminių žodžių pasirinkimo klausimais, susipažinsite su bibliotekos prenumeruojamomis patikimos, recenzuotos mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei  kitomis jūsų mokslo sričiai aktualiomis paieškos sistemomis. Be viso to išmoksite įvertinti ir atsirinkti jūsų darbui tinkamiausius mokslinius šaltinius. 

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu  arba telefonu (8 5) 268 7130.

Pradžia: 2022-02-23 15:00
Pabaiga: 2022-02-23 16:30

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Mokslinės informacijos paieška gamtos ir technologijos mokslų rašto darbui 

Mokslinės informacijos paieška socialinių, humanitarinių mokslų rašto darbui

Mokslinės informacijos paieška medicinos ir sveikatos mokslų studentams

Mokymų metu įgysite žinių informacijos paieškos strategijos, užklausos formulavimo ir reikšminių žodžių pasirinkimo klausimais, susipažinsite su bibliotekos prenumeruojamomis patikimos, recenzuotos mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei  kitomis jūsų mokslo sričiai aktualiomis paieškos sistemomis. Be viso to išmoksite įvertinti ir atsirinkti jūsų darbui tinkamiausius mokslinius šaltinius. 

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu  arba telefonu (8 5) 268 7130.

Pradžia: 2022-02-24 13:00
Pabaiga: 2022-02-24 14:30

Informacijos paieška yra pirmas žingsnis rengiant mokslinį darbą – kokybiška informacija ženkliai prisideda prie mokslinio darbo sėkmės, palengvina jo rengimo procesą. VU biblioteka organizuoja nuotolinius mokymus, kurių metu išmoksite rasti informaciją studijoms, rengiamam kursiniam, bakalauro ar magistro darbui. Į mokymus kviečiami registruotis visi norintys!

Artimiausi mokymai (MS Teams platformoje): 

Mokslinės informacijos paieška gamtos ir technologijos mokslų rašto darbui 

Mokslinės informacijos paieška socialinių, humanitarinių mokslų rašto darbui

Mokslinės informacijos paieška medicinos ir sveikatos mokslų studentams

Mokymų metu įgysite žinių informacijos paieškos strategijos, užklausos formulavimo ir reikšminių žodžių pasirinkimo klausimais, susipažinsite su bibliotekos prenumeruojamomis patikimos, recenzuotos mokslinės informacijos duomenų bazėmis bei  kitomis jūsų mokslo sričiai aktualiomis paieškos sistemomis. Be viso to išmoksite įvertinti ir atsirinkti jūsų darbui tinkamiausius mokslinius šaltinius. 

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu  arba telefonu (8 5) 268 7130.

Pradžia: 2022-02-02 16:00
Pabaiga: 2022-02-02 17:00

Vilniaus universiteto biblioteka ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į Rimanto Stankevičiaus knygos „Nepadariusi tautai gėdos: Onos Šimaitės gyvenimo fragmentai“ pristatymą vasario 2 d., trečiadienį, 16 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.). Daugiau apie renginį skaitykite čia. 

Pradžia: 2022-01-27 10:00
Pabaiga: 2022-01-27 11:00

Sausio 27 dieną, 10 val. Italų ambasada, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto biblioteka, kviečia į renginį, skirtą Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti.

Susitikimo metu, kuris vyks VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5), Konferencijų salėje, bus pristatytas virtualus projektas „Liudytojai – Aušvico prisiminimas ir pasakojimas“ bei pagal jį sukurtas filmas „Liudytojų liudytojai“ – dokumentinė juosta, atskleidžianti naikinimo stovyklose gyvenusių žmonių patirtis ir tragiškas istorijas. Jas pasakoja grupė studentų, dalyvavę atminties kelionėje po koncentracijos stovyklą Aušvice. Šis pasakojimas, kuriame taip pat išgirsime stovyklas išgyvenusių liudininkų balsus, – tarsi garsinė ir vaizdinė kelionė, kviečianti neužmiršti sukrečiančios praeities ir perduoti jos atminimą ateities kartoms.

Renginio metu taip pat bus pristatytas projektas Romos žydai, atskleidžiantis itališką pavyzdį, kaip žydų bendruomenė, ypač kai kurie jos nariai, integruoti ir be religinės diskriminacijos, atliko svarbų vaidmenį italų tautos kūrimo procese XIX amžiuje. Daugiau skaitykite čia  >>

Pradžia: 2022-01-19 16:00
Pabaiga: 2022-02-03 20:00

Vilniaus universiteto biblioteka, bendradarbiaudama su Italų kultūros institutu, 2022 m. sausio 19 d. 16 val. Baltojoje salėje (Universiteto g. 3, IV a.) atidaro italų dailininko Amoso Natinio iliustracijų parodą „Įstabusis pragaras“.

Parodoje bus eksponuojamos iliustracijos iš Dantės „Pragaro“ egzemplioriaus, kurį pats dailininkas Amosas Natinis (Amos Nattini, 1892–1985) padovanojo tuometiniam Italijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotojui Dinui Grandžiui.

Leidinį sudaro 17 pirmųjų „Pragaro“ giesmių, kiekviena jų kalkografijos technika atspausdinta dviejuose grynojo skudurinio Fabriano popieriaus lakštuose. Poemos leidime naudojamą šriftą sukūrė pats dailininkas; kaip tokio teksto pavyzdys parodoje pateikiama I giesmė. Kiekvienai giesmei po kelių įvadinių iliustracijų dailininkas paskyrė po vieną chromolitografiją. Giesmių iš viso šešiolika (XI giesmė neiliustruota), kiekvienos matmenys šiek tiek skiriasi.

Daugiau apie parodą skaitykite čia.

Paroda veiks iki vasario 3 d. 

Pradžia: 2022-01-11 16:00
Pabaiga: 2022-01-11 17:00

Italijos ambasada, bendradarbiaudama su VU biblioteka, sausio 11 dieną 16 val., kviečia į nemokamą filmo The Climate Limbo (liet. Klimato kliūtis) peržiūrą. Filmas bus rodomas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5), Konferencijų salėje A103.

The Climate Limbo – tai dokumentinis filmas  apie klimato kaitos ir migracijos ryšį, sukurtas rengiantis klimato kaitos konferencijai COP26. Per asmeninius interviu ir patirtis dokumentiniame filme analizuojamos klimato problemos, jo kaitos poveikis žmonių bendruomenėms Italijoje, Šveicarijoje, Nigerijoje ir Bangladeše. Keliamas itin svarbus „klimato pabėgėlių“ klausimas. Filme pateikiami pavyzdžiai, kokią žalą gamtai daro klimato pokyčiai ir kaip jie išstumia vis daugiau žmonių iš savo žemės.

Daugiau: čia

Pradžia: 2022-01-06 16:00
Pabaiga: 2022-02-25 21:00

Goethes paroda virseliuiGoethe’s institutas ir Makso Planko draugija VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC, Saulėtekio al. 5) sausio 6 d. pristatė STEM parodą „Visata. Žmogus. Intelektas."|„Universum. Mensch. Intelligenz.“, skirtą supažindinti su Vokietijoje atliekamais pažangiausiais moksliniais tyrimais. Interaktyvioje parodoje, pasinaudojant nuotraukomis, filmais ir mokslinių tyrimų projektais, pasakojama apie didžiąsias žmonijos paslaptis, mokslo idėjų įgyvendinimą ir skatinama pamąstyti mokslui bei visuomenei aktualiomis temomis.

Visą mėnesį veiksiančią parodą sudaro penki skyriai: „Visata – Bekraštės erdvės“, „Žmonijos istorija. Kaip viskas prasidėjo – Homo sapiens kelias“, „Mūsų smegenys – Pasaulis mūsų galvose“, „Gyvenimas antropocene – Žmonių sukurtas pasaulis?“ ir „Dirbtinis intelektas – Mokslas ar fantastika?“. Kiekviename modulyje panaudojamas interaktyvus elementas: pavyzdžiui, monitorius, skirtas veidams transformuoti, oro balionas, rodantis atstumus kosmose, arba lentynos su skirtingo turinio stiklainiais, tarsi laboratorija, kurioje demonstruojamas žmogaus veiklos poveikis aplinkai. Specialios instaliacijos leidžia patirti įvairias emocijas, kurios sužadinamos klausantis muzikos, arba pabendrauti su robotu. Keli eksponatai padės susipažinti su kitais įdomiais dalykais, pavyzdžiui, išgirsti, kaip skamba 40 000 metų senumo kaulinė fleita arba sužinoti, iš kur atsiranda žemėje išgaunamas auksas.

Paroda veiks iki 2022 m. vasario 4 d. (pratęsta iki vasario 25 d.; lankymas tik pavieniams asmenims). Daugiau apie parodą ir lankymo sąlygas skaitykite čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos