Sidebar

Pradžia: 2019-01-09 17:25
Pabaiga: 2019-02-08 17:25

Paroda veikia VU bibliotekos Galerijoje (III a., Universiteto g. 3) iki vasario 8 d.

Šiandieninė Vilniaus senamiesčio kaita neišvengiamai verčia su istorinių fotografijų pagalba pažvelgti, kaip bėgant laikui keitėsi Vilniaus istorinis centras, kas buvo prarasta ir sugadinta sovietinės okupacijos laikotarpiu bei susimąstyti, ar miesto visumos išsaugojimas vis dar yra prioritetinė kryptis. Atsakyti į šiuos ir kitus klausimus kviečia Valstybinės kultūros paveldo komisijos ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro organizuojama paroda „Senas ir naujas Vilnius“. Parodos partneris – Lietuvos centrinis valstybės archyvas.

Pradžia: 2018-11-14 16:19
Pabaiga: 2018-11-20 16:19

VU biblioteka, siekdama ugdyti mokslininkų ir tyrėjų mokslinių tyrimų duomenų (toliau – MTD) valdymo kompetencijas, skatinti duomenų viešinimą ir gerąją mokslinių tyrimų duomenų valdymo praktiką, kviečia į „DuoDi“ – duomenų dienas VU Fizikos fakultete („DuoDi“ renginių programa).

„DuoDi“ tikslas: supažindinti mokslo bendruomenę su mokslinių tyrimų duomenų valdymu ir MIDAS galimybėmis, skatinti juos talpinti duomenis į MIDAS bei juos viešinti (publikuoti)!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos